Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak K (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak K zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální znak K. Kreslená ilustrace Digitální znak K je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Digitální znak K? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak K zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak K ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak K ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 019 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Digitální znak K se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Digitální znak K je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Takojaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart John Fitzgerald Kennedy zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart 1 Eurocent ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Symboly, obrázek, kliparty, download, Digitální znak K, vektor, svg, ilustrace, Digitální znak K

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, profil, dokumenty, textové dokumenty, blog, Facebook, škola, video, referáty, Twitter, word, webové stránky, prezentace, profilovka, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Strašidelné vajíčko ke stáhnutí, vektorový obrázek Zlaté X zdarma nebo vektorový obrázek Liebigův chladič zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.