Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hambáč (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hambáč zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Hambáč. Vektorový obrázek Hambáč je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hambáč zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hambáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hambáč ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 718 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: monsterbraingames

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hambáč sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Hambáč se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Osciloskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kleště štípačky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Prak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Hambáč, free, svg, kliparty, klipart, zdarma, grafika, Hambáč, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Jídlo, download

Doporučené použití klipartu: blog, články, Instagram, eshop, video, office, etikety, dokumenty, PowerPoint, plakáty, avatar, webové stránky, word, openOffice, Facebook, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Čokoládový zajíc zdarma, vektorový obrázek Lučištník ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Valentýnské přáníčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.