Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hambáč (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hambáč stahujte zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hambáč. Klipart Hambáč je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Hambáč? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hambáč zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hambáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hambáč ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 718 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: monsterbraingames

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hambáč s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Hambáč patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 20 Euro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno R ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Image ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, free, ke stáhnutí, Hambáč, download, svg, ilustrace, zdarma, grafika, Jídlo, vektorový obrázek, ke stažení, Hambáč, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, inkscape, katalog, diář, koláž, profil, památník, Instagram, letáky, profilovka, seminární práce, video, deníček, office, PowerPoint, dokument, web

Mezi hezké kresby patří i klipart Havajanka ke stažení, ilustrace Grapefruit ke stáhnutí nebo obrázek Ženich ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.