Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jóga, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jóga zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jóga. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jóga lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jóga zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Jóga ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jóga ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1305x1600
1044x1280
653x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 239 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jóga se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motorová pila ke stažení Podívejte se i na klipart Lebka 3D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Upír zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Jóga, vektorový obrázek, Ženy, kliparty, ke stáhnutí, grafika, svg, ke stažení, klipart, vektor, Jóga, zdarma, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, plakát, seminární práce, profil, Facebook, word, webové stránky, Instagram, referáty, Adobe Illustrator , Twitter, dokument, web, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Červené Lamborghini ke stažení, ilustrace Šikmá věž ke stáhnutí nebo vektor Chlebovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.