Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jóga, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jóga zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jóga. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jóga lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jóga zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jóga ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jóga ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1305x1600
1044x1280
653x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 239 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jóga je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Požárník zdarma Podívejte se i na obrázek Šedá složka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pravítko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ženy, cliparts, Jóga, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, free, ilustrační obrázek, Jóga, grafika, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, památník, plakáty, prezentace, dokument, škola, Twitter, kalendář, dokumenty, corelDraw, časopis, webové stránky, profil, seminární práce, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kakao zdarma, klipart Meče a štít ke stažení nebo ilustrace Mandle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.