Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílý pěšec, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bílý pěšec. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bílý pěšec. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bílý pěšec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý pěšec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílý pěšec je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžová složka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kamerun zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Modrý autobus ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Symboly, ilustrace, Bílý pěšec, ke stažení, grafika, klipart, kliparty, Bílý pěšec, obrázek, download, free, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, Facebook, profilovka, kalendář, web, Instagram, seminární práce, Twitter, blog, referáty, fotokniha, word, dokument, plakát, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Profesor chemie ke stáhnutí, klipart Slíva zdarma nebo ilustrace Domovní alarm ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.