Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bílý pěšec (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bílý pěšec. Kreslená ilustrace Bílý pěšec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bílý pěšec? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Zaujal vás náš klipart Bílý pěšec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Bílý pěšec patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Párek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtěnky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Drejdl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, kliparty, klipart, download, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, svg, grafika, Symboly, cliparts, Bílý pěšec, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, Twitter, manuály, prospekty, referáty, textové dokumenty, openOffice, dokument, časopis, avatar, fotokniha, diář, plakát, magazín, prezentace, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bílý král zdarma, vektor Happy Halloween zdarma nebo klipart Su Ťij ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.