Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílý pěšec (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení

Bílý pěšec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Bílý pěšec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 269 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DG-RA

Tento obrázek s názvem (Bílý pěšec) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bílý pěšec je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Japonka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lesbický symbol ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Včela s květinami ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílý pěšec, Bílý pěšec, zdarma, free, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, grafika, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Symboly

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, články, dokumenty, profilovka, plakáty, Adobe Illustrator, Twitter, diář, etikety, pozvánky, web, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Blesky ke stažení, obrázek, klipart George Washington ke stažení nebo vektorový klipart Digitální znak 6 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.