Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík anděl (Smajlíci) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Smajlík anděl ke stažení zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Smajlík anděl. Doporučujeme stahovat obrázek Smajlík anděl ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Smajlík anděl? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík anděl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 585 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Smajlík anděl) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Smajlík anděl je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Papuchalk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liv Tyler ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Neznámý soubor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Smajlík anděl, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, Smajlík anděl, Smajlíci, grafika, zdarma, download, obrázek, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, fotokniha, Zoner Callisto, corelDraw, tiskoviny, památník, Instagram, inkscape, logo, PowerPoint, diplomová práce, openOffice, manuály, seminární práce, diář, prospekty, deníček

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Britská policistka ke stažení, ilustrace Email ke stáhnutí nebo vektor Zlatá srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.