Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík anděl, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Smajlík anděl. Stahujte klipart Smajlík anděl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík anděl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 585 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík anděl patří do sekce Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vrtulník zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak E ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Abraham Lincoln ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, klipart, svg, ke stáhnutí, grafika, Smajlík anděl, vektor, kliparty, Smajlík anděl, free, ilustrace, zdarma, Smajlíci, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, openOffice, PowerPoint, dokumenty, inkscape, textové dokumenty, články, blog, škola, fotokniha, Adobe Illustrator , webové stránky, referáty, seminární práce, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Oncidium zdarma, ilustrace Žluté dýně ke stažení nebo vektor Chléb a víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.