Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muchomůrky červené, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrky červené zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Muchomůrky červené. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky červené zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muchomůrky červené ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrky červené ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Muchomůrky červené je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morče ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chobotnička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Toalety ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muchomůrky červené, svg, vektor, kliparty, Rostliny, ke stáhnutí, Muchomůrky červené, cliparts, zdarma, free, download, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, Adobe Illustrator , corelDraw, word, PowerPoint, Facebook, webové stránky, škola, kalendář, dokument, prezentace, office, avatar, Pinterest, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Červený VW Brouk ke stáhnutí, klipart Červené B zdarma nebo ilustrace Vánoční sněhulák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.