Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fidel Castro. Kreslená ilustrace Fidel Castro je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fidel Castro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fidel Castro je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Badmintonistka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zlatá rtěnka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dítě v kostýmu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, download, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Fidel Castro, free, Fidel Castro, kliparty, Osobnosti, vektor, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, fotokniha, inkscape, office, dokument, prezentace, textové dokumenty, profil, PowerPoint, seminární práce, škola, Twitter, referáty, kalendář, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Červené T ke stáhnutí, vektor Chodící vajíčko zdarma nebo obrázek SHP soubor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.