Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fidel Castro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fidel Castro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fidel Castro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fidel Castro je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jmenovka na dárky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červené Lamborghini zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Domácí adresář ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, vektorový obrázek, zdarma, svg, ke stažení, cliparts, grafika, Fidel Castro, ilustrace, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, vektor, download, Fidel Castro

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, Facebook, profil, office, škola, časopis, Adobe Illustrator , web, Twitter, prezentace, referáty, plakát, profilovka, word, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Perníčky ke stáhnutí, vektor Oranžové nůžky zdarma nebo obrázek Fialový motýl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.