Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fidel Castro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fidel Castro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Fidel Castro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fidel Castro se nachází v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tulipány ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pečený krocan zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Překvapení ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Osobnosti, vektor, vektorový obrázek, Fidel Castro, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Fidel Castro, ilustrace, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, Facebook, Pinterest, corelDraw, profil, kalendář, prezentace, Adobe Illustrator , referáty, webové stránky, web, plakát, profilovka, Twitter, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Slovinsko ke stáhnutí, ilustrace Richard Nixon zdarma nebo vektor Červený dárek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.