Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fidel Castro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fidel Castro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fidel Castro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fidel Castro se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chřestýš ke stažení Podívejte se i na vektor Korzet ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Horká čokoláda zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, download, grafika, ilustrace, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Fidel Castro, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , web, inkscape, PowerPoint, články, referáty, profilovka, word, corelDraw, pozvánky, dokument, Twitter, prezentace, openOffice, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Secesní plakát ke stažení, obrázek Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí nebo klipart Ovečka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.