Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Týpí, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Týpí zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Týpí. Klipart Týpí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Týpí lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Týpí zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Týpí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Týpí ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Týpí je v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toyota RAV 4 ke stažení Podívejte se i na ilustrace DLL ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tenečnice u tyče zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stažení, svg, zdarma, vektor, Stavby, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, články, avatar, fotokniha, web, Adobe Illustrator , office, dokumenty, škola, blog, corelDraw, PowerPoint, Facebook, openOffice, word

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Melíry ke stažení, vektor Hillary Clinton ke stáhnutí nebo obrázek Kukuřice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.