Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Týpí, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Týpí zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Týpí. Klipart Týpí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Týpí lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Týpí zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Týpí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Týpí ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Týpí se nachází v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Word ke stažení Podívejte se i na klipart Longan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bígl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Týpí, ilustrace, grafika, obrázek, Stavby, download, kliparty, Týpí, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, ke stažení, free, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, profilovka, dokument, Twitter, textové dokumenty, škola, referáty, openOffice, Facebook, inkscape, word, kalendář, časopis, Instagram, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Los ke stažení, ilustrace Smutný smajlík ke stáhnutí nebo vektor Poutník s křížem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.