Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Miska se srdíčky (Láska) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Miska se srdíčky bezplatně ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Miska se srdíčky. Doporučujeme stahovat obrázek Miska se srdíčky ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Miska se srdíčky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miska se srdíčky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Miska se srdíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miska se srdíčky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 808 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OlKu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Miska se srdíčky sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Miska se srdíčky patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dortíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bubble tea ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Upírka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, svg, Miska se srdíčky, download, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Miska se srdíčky, cliparts, ke stažení, ilustrace, Láska, klipart

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Pinterest, eshop, Adobe Illustrator, články, PowerPoint, dokument, tiskoviny, pozvánky, referáty, deníček, corelDraw, profilovka, časopis, seminární práce, Twitter, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Jed zdarma, vektorový klipart Lopata zdarma nebo klipart Digitální znak S ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.