Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart UOS (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart UOS zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název UOS. Stahujte klipart UOS v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart UOS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek UOS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart UOS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1222x1600
978x1280
611x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný UOS s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart UOS patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Televizor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rambutan zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pivní sud ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Symboly, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, klipart, grafika, zdarma, ke stáhnutí, UOS, ilustrační obrázek, cliparts, UOS, free

Doporučené použití klipartu: referáty, etikety, blog, dokument, plakát, openOffice, textové dokumenty, památník, corelDraw, word, wordpress, pozvánky, office, PowerPoint, škola, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mořský koník ke stáhnutí, ilustrace SD karta zdarma nebo klipart Dobrman zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.