Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený balónek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený balónek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zelený balónek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelený balónek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený balónek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený balónek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený balónek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
436x800
273x500
87x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 103 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Zelený balónek? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Zelený balónek patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kongo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umělé květiny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený vrtulník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Ostatní, ilustrační obrázek, Zelený balónek, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, svg, vektor, free, kliparty, ke stáhnutí, Zelený balónek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, profilovka, Facebook, plakáty, seminární práce, eshop, blog, webové stránky, profil, avatar, corelDraw, Twitter, fotokniha, články, prezentace, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Airbus A380 zdarma, vektor Mrtvé stromy ke stáhnutí nebo obrázek Miluji šachy ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.