Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Školák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Školák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Školák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Školák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 526 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Školák s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Školák je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rovníková Guinea zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Králík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Školák, obrázek, ke stáhnutí, grafika, Muži, ilustrace, vektor, free, Školák, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, svg, download

Doporučené použití klipartu: eshop, dokumenty, blog, prezentace, referáty, plakáty, kalendář, Instagram, Adobe Illustrator, pozvánky, profil, webové stránky, Twitter, dokument, avatar, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Maniok ke stáhnutí, obrázek Lenin zdarma nebo vektor Québec zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.