Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Školák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školák zdarma ke stažení

Školák je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Školák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Školák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 526 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Školák patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malajsie zdarma Podívejte se i na vektor Náklaďák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Golfistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Muži, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, svg, ke stáhnutí, free, vektor, Školák, ke stažení, klipart, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, pozvánky, blog, office, Facebook, word, profil, prezentace, Adobe Illustrator , dokumenty, webové stránky, avatar, corelDraw, kalendář, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mandarinka zdarma, obrázek Pentelka ke stažení nebo klipart Kluk s knihou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.