Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Školák, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Školák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Školák. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Školák ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Školák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Školák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 526 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Školák se nachází v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace FIAT Nuova 500 ke stažení Podívejte se i na klipart Viola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Motorkářská helma zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Školák, Školák, Muži, ke stáhnutí, zdarma, download, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, klipart, free

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, kalendář, plakát, PowerPoint, Facebook, webové stránky, články, office, Pinterest, inkscape, openOffice, dokument, prezentace, dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kozorožec ke stažení, ilustrace Larva ke stáhnutí nebo vektor Zákaz ohně zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.