Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mraveneček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mraveneček zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mraveneček. Pakliže si chcete obrázek Mraveneček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Mraveneček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1463x1600
1170x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 902 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: vectorsme

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mraveneček patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SLDM zdarma Podívejte se i na klipart Zelená složka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hippie bus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Mraveneček, ilustrační obrázek, obrázek, Hmyz, kliparty, cliparts, svg, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, Twitter, dokument, Instagram, kalendář, pozvánky, plakáty, blog, časopis, openOffice, Facebook, word, prezentace, PowerPoint, články

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Rychlé občerstvení zdarma, ilustrace Vysoké kolo ke stažení nebo vektor SMS ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.