Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mraveneček (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mraveneček ke stažení zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Mraveneček. Pakliže si chcete obrázek Mraveneček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mraveneček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mraveneček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1463x1600
1170x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 902 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: vectorsme

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mraveneček s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Mraveneček je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Včelky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bill Clinton ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Netopýrek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, vektor, Mraveneček, free, ilustrace, Hmyz, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, cliparts, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, Pinterest, tiskoviny, magazín, Adobe Illustrator, pozvánky, seminární práce, office, plakát, openOffice, profil, koláž, prezentace, textové dokumenty, vstupenky, brožury

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Mula ke stažení, vektorový obrázek Srdce z duhy ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Žena v práci ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.