Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Austrálie, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Austrálie zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa Austrálie. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Austrálie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Mapa Austrálie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Austrálie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Austrálie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Austrálie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mathec

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Austrálie se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkev ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Emotikon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jóga ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, vektor, vektorový obrázek, Mapa Austrálie, ke stáhnutí, kliparty, grafika, obrázek, svg, cliparts, download, ke stažení, Mapy

Doporučené použití klipartu: památník, škola, pozvánky, profilovka, PowerPoint, office, Twitter, Instagram, corelDraw, profil, plakát, webové stránky, word, referáty, openOffice, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Děda ke stáhnutí, obrázek Strážní věž zdarma nebo klipart Narcis ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.