Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pí, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pí zdarma ke stažení

Pí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Pí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pí zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pí ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1418
1280x1135
800x709
500x443
160x142

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 231 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pí se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek XLSM ke stažení Podívejte se i na vektor Zákaz čůrání ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dalmatin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, free, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, , Pí, klipart, cliparts, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, dokumenty, office, avatar, profil, web, plakáty, word, webové stránky, textové dokumenty, Instagram, profilovka, pozvánky, Pinterest, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ozdoba se stromky ke stažení, obrázek Píšťalka ke stáhnutí nebo klipart Skladník zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.