Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřecí noha, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kuřecí noha. Klipart Kuřecí noha je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuřecí noha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuřecí noha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuřecí noha se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz krmení psů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chanukový svícen zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Racek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Jídlo, kliparty, Kuřecí noha, Kuřecí noha, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, download, cliparts, ke stažení, grafika, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, corelDraw, plakáty, škola, Pinterest, Facebook, textové dokumenty, word, kalendář, blog, články, plakát, fotokniha, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Osvětlení ke stáhnutí, obrázek Husy zdarma nebo klipart Mapa Skotska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.