Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kuřecí noha (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuřecí noha. Obrázek Kuřecí noha je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřecí noha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 537 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kuřecí noha sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Kuřecí noha je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Veselé Vánoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marylin Monroe ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselý sněhulák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, Kuřecí noha, free, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Jídlo, svg, klipart, Kuřecí noha, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, eshop, referáty, office, dokument, seminární práce, textové dokumenty, plakáty, web, články, památník, dokumenty, pozvánky, profilovka, etikety, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chřest zdarma, klipart Kedluben ke stáhnutí nebo ilustrace Historické rádio ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.