Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřecí noha, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kuřecí noha. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kuřecí noha. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuřecí noha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 537 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kuřecí noha je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikola Tesla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Trnové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Atomová elektrárna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, free, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, download, zdarma, grafika, Kuřecí noha, Kuřecí noha

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, pozvánky, word, openOffice, textové dokumenty, škola, webové stránky, avatar, corelDraw, PowerPoint, Instagram, Pinterest, profil, profilovka, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Olejnička ke stáhnutí, klipart Kabriolet zdarma nebo ilustrace Křeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.