Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kuřecí noha (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kuřecí noha ke stažení zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kuřecí noha. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuřecí noha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
144x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 537 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kuřecí noha sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Kuřecí noha je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červené J ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s rouškou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kuřecí noha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Kuřecí noha, Jídlo, zdarma, ke stáhnutí, klipart, download, obrázek, vektor, free, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: magazín, textové dokumenty, památník, koláž, video, fotografie, openOffice, blog, seminární práce, corelDraw, eshop, dokument, webové stránky, avatar, Pinterest, diplomová práce, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Austrálie zdarma, ilustrace Kůzle ke stáhnutí nebo ilustrace Benin ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.