Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Klávesnice (Přístroje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klávesnice zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klávesnice. Vektorová ilustrace Klávesnice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Klávesnice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesnice zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klávesnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesnice ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1280x553
800x346
500x216
160x69

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: qubodup

Potěší nás, pokud budete tento klipart Klávesnice sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Klávesnice je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lyra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení beran ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Klávesnice, Klávesnice, ke stažení, klipart, obrázek, free, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, svg, vektor, Přístroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, profilovka, textové dokumenty, blog, profil, etikety, fotokniha, inkscape, články, video, avatar, prezentace, dokument, office, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Sobi ke stažení, vektor Zelená paprika ke stažení nebo obrázek Mop ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.