Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Klávesnice, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klávesnice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klávesnice. Pakliže si chcete obrázek Klávesnice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Klávesnice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesnice zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klávesnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesnice ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1280x553
800x346
500x216
160x69

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klávesnice je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pixelové srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Potápěč ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Adventní svíčky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, svg, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ilustrace, Klávesnice, ke stažení, ke stáhnutí, Přístroje, Klávesnice, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, avatar, články, referáty, památník, Adobe Illustrator , word, seminární práce, dokumenty, office, pozvánky, Pinterest, prezentace, plakáty, Instagram, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Narozeniny číslo 5 zdarma, vektor Arménie ke stažení nebo obrázek Kosa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.