Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart RTF (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart RTF zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název RTF. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek RTF ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart RTF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart RTF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart RTF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný RTF můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek RTF patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasič ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Nemocnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, svg, free, ilustrace, RTF, vektorový obrázek, vektor, cliparts, obrázek, klipart, download

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, seminární práce, blog, Twitter, kalendář, památník, plakáty, Facebook, pozvánky, fotokniha, prezentace, office, wordpress, časopis, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Červené U zdarma, vektor Vlaštovka ke stáhnutí nebo obrázek Růžoví smajlíci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.