Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžař, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžař zdarma ke stažení

Lyžař je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Lyžař ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lyžař? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lyžař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1442
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 971 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mweckel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lyžař je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialové vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kafíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ježura ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Muži, Lyžař, svg, ke stažení, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, download, ilustrace, obrázek, klipart, cliparts, kliparty, Lyžař

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, plakát, památník, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator , web, referáty, textové dokumenty, office, pozvánky, Instagram, inkscape, plakáty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Filmová kamera ke stáhnutí, klipart Hřbitov zdarma nebo ilustrace Včelka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.