Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lyžař, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyžař zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Lyžař. Klipart Lyžař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Lyžař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Lyžař ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyžař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1442
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 971 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mweckel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lyžař patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lehoped zdarma Podívejte se i na klipart Mapa světa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Adax ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, svg, kliparty, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download, cliparts, ke stáhnutí, free, klipart, Muži, Lyžař, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, textové dokumenty, Twitter, office, dokumenty, Adobe Illustrator , word, památník, openOffice, články, web, PowerPoint, pozvánky, inkscape, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Srdíčkový rámeček zdarma, ilustrace GPS Navigace ke stažení nebo vektor Smajlík s hroty ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.