Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Perníčky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Perníčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Perníčky. Obrázek Perníčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Perníčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 125 526 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Perníčky se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lev ke stažení Podívejte se i na vektor Ganéša ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace PDF zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Perníčky, svg, Perníčky, vektorový obrázek, obrázek, vektor, zdarma, grafika, klipart, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Vánoce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, kalendář, Adobe Illustrator , plakát, profil, textové dokumenty, openOffice, corelDraw, office, dokument, referáty, fotokniha, dokumenty, web, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Čekanka ke stažení, obrázek Červenka obecná ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak W zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.