Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Perníčky (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Perníčky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Perníčky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Perníčky ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Perníčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 526 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Perníčky s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Perníčky se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lyžařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hřbitov zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlatý prsten ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, klipart, obrázek, Perníčky, vektorový obrázek, vektor, zdarma, kliparty, download, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Perníčky, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, etikety, office, Pinterest, pozvánky, prezentace, web, profil, blog, fotokniha, referáty, inkscape, seminární práce, word, Twitter, video

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Will Rogers ke stáhnutí, vektor Zrzka zdarma nebo obrázek Kolibřík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.