Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Perníčky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Perníčky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Perníčky. Obrázek Perníčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Perníčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 526 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Perníčky s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Perníčky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pirát bez nohy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMP ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý kořen ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrace, Vánoce, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ke stažení, obrázek, Perníčky, ilustrační obrázek, Perníčky, klipart, free

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, Instagram, web, prezentace, profil, textové dokumenty, office, škola, dokumenty, corelDraw, PowerPoint, profilovka, openOffice, plakát, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Nádherné květiny ke stažení, klipart Parfém ke stažení nebo ilustrace Kovařík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.