Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Perníčky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Perníčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Perníčky. Pakliže si chcete obrázek Perníčky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Perníčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 125 526 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Perníčky sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Perníčky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mimozemské vejce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrace, Perníčky, ke stáhnutí, free, kliparty, cliparts, obrázek, zdarma, ke stažení, download, grafika, klipart, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, textové dokumenty, etikety, kalendář, články, eshop, profil, pozvánky, video, Instagram, diář, office, Adobe Illustrator, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Biologické riziko zdarma, klipart Andělíček ke stáhnutí nebo ilustrace Stavební materiál ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.