Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Perníčky (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Perníčky stahujte zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Perníčky. Pakliže si chcete obrázek Perníčky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Perníčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Perníčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x784
1280x627
800x392
500x245
160x78

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 526 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Perníčky) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Perníčky se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandelinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švýcarsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sněhulák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, obrázek, kliparty, svg, ilustrační obrázek, free, Perníčky, zdarma, ke stažení, cliparts, Perníčky, download, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, Pinterest, tiskoviny, referáty, prezentace, plakát, deníček, manuály, Adobe Illustrator, oznámení, profilovka, diář, magazín, avatar, openOffice, Zoner Callisto

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Žlutý autobus ke stažení, vektorový klipart Sada šroubováků ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ledňáček biacký ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.