Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zákaz natáčení, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz natáčení zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zákaz natáčení. Klipart Zákaz natáčení je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz natáčení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz natáčení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz natáčení ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zákaz natáčení je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Texasu ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoční svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté P zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, free, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, download, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, klipart, zdarma, svg, kliparty, Zákaz natáčení

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, Facebook, památník, textové dokumenty, avatar, dokumenty, corelDraw, webové stránky, web, prezentace, inkscape, plakáty, Twitter, profil, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kdoule ke stažení, vektor Mojžíš ke stáhnutí nebo obrázek Kávovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.