Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi. Pakliže si chcete obrázek Sushi stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Sushi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sushi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sushi se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lžička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lyndon Johnson zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žampiony ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ke stáhnutí, Jídlo, zdarma, Sushi, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrace, klipart, Sushi, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, Twitter, word, webové stránky, blog, seminární práce, Facebook, office, kalendář, články, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brýle ke stáhnutí, ilustrace GAZ 21 zdarma nebo vektor Korzet ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.