Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi. Pakliže si chcete obrázek Sushi stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Sushi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sushi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 271 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sushi je v sekci Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jelly Beans ke stažení Podívejte se i na obrázek Sklad ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hawker Tempest zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Sushi, ke stažení, Sushi, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, obrázek, download, grafika, kliparty, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, blog, seminární práce, články, škola, Instagram, kalendář, dokumenty, Twitter, web, plakáty, PowerPoint, plakát, fotokniha, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pestrobarevné srdce ke stažení, klipart Romantické přání ke stáhnutí nebo ilustrace Desktopový počítač zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.