Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ruce (Symboly) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ruce zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ruce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ruce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ruce zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ruce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ruce ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x549
500x343
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 675 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: worker

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ruce s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Ruce se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mlíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fast food zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart VW brouk ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, zdarma, ke stažení, Ruce, obrázek, Ruce, Symboly, free, download, ilustrace, klipart, kliparty, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: vizitky, vstupenky, prezentace, články, diplomová práce, corelDraw, památník, bakalářská práce, diář, logo, kalendář, koláž, Pinterest, inkscape, deníček, avatar, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Leguán zelený ke stáhnutí, ilustrace Chléb a víno zdarma nebo vektorový obrázek Kalkulátor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.