Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Stříbrný prsten, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prsten zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stříbrný prsten. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stříbrný prsten ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Stříbrný prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1256
1280x1005
800x628
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stříbrný prsten patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrobílý dárek zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sáňky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stříbrný prsten, free, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Láska, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, grafika, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, články, textové dokumenty, blog, avatar, časopis, corelDraw, plakáty, škola, openOffice, webové stránky, Twitter, Instagram, pozvánky, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Vrtáky zdarma, ilustrace Santa se sobem ke stažení nebo vektor Žlutý motýl ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.