Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Malé písmeno H (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno H zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Malé písmeno H. Kreslená ilustrace Malé písmeno H je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno H zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno H ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno H ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Malé písmeno H) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Malé písmeno H je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Závodní auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policajtka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Parní mašinka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, kliparty, cliparts, grafika, download, zdarma, Malé písmeno H, vektorový obrázek, klipart, Symboly, Malé písmeno H, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, wordpress, office, word, openOffice, textové dokumenty, prezentace, plakát, kalendář, video, corelDraw, časopis, Facebook, diář, webové stránky, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Havran ke stáhnutí, vektor Fontána zdarma nebo obrázek Girl zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.