Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Malé písmeno H, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno H zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Malé písmeno H. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Malé písmeno H lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno H zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno H ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno H ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Malé písmeno H patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Kombi zdarma Podívejte se i na klipart Pandeiro ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Malé písmeno H, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, free, Malé písmeno H, obrázek, Symboly, cliparts, grafika, ilustrace, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, časopis, kalendář, Pinterest, blog, pozvánky, památník, profil, fotokniha, články, dokumenty, web, avatar, plakát, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Santa Panda zdarma, ilustrace Leopard ke stažení nebo vektor Velikonoční pohlednice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.