Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý autobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrý autobus. Vektorový obrázek Modrý autobus je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modrý autobus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 661 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý autobus sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Modrý autobus patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důchodce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hillary Clinton zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Doprava, Modrý autobus, kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, free, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, inkscape, PowerPoint, word, plakáty, office, škola, časopis, blog, video, textové dokumenty, prezentace, seminární práce, profil, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Brýle zdarma, vektor Jaguár americký ke stáhnutí nebo obrázek Německo ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.