Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrý autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý autobus zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Modrý autobus. Obrázek Modrý autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modrý autobus? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý autobus je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hříbky ke stažení Podívejte se i na obrázek Popkorn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sešívačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Modrý autobus, cliparts, download, klipart, vektor, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Modrý autobus

Doporučené použití klipartu: časopis, avatar, kalendář, prezentace, dokumenty, inkscape, plakáty, Twitter, články, blog, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, word, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zavírací špendlík ke stažení, klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí nebo ilustrace BMW zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.