Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý autobus (Doprava) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Modrý autobus stahujte zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modrý autobus. Vektorová ilustrace Modrý autobus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 661 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Modrý autobus) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Modrý autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černý kořen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžičková kapusta ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dům s fotovoltaikou ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, download, Modrý autobus, Doprava, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, free, svg, Modrý autobus, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, tiskoviny, plakát, diář, bakalářská práce, web, vizitky, Pinterest, fotokniha, corelDraw, brožury, časopis, plakáty, word, profil, deníček, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Znamení panna ke stažení, vektorový obrázek Dvouseteurovka ke stažení nebo obrázek, klipart André-Marie Ampere ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.