Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lékařka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékařka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lékařka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Lékařka ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lékařka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lékařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

551x1600
441x1280
275x800
172x500
55x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 297 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lékařka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cool smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční obálka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelený stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, Lékařka, Lékařka, kliparty, svg, ilustrace, free, obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Pinterest, prezentace, corelDraw, kalendář, blog, dokument, Instagram, památník, časopis, plakát, word, články, seminární práce, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zipový jezdec zdarma, klipart Křeček ke stažení nebo ilustrace Včelička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.