Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červený stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený stromeček je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mali ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mikrotužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Santa upír zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, download, vektor, obrázek, cliparts, kliparty, Červený stromeček, free, ke stáhnutí, Červený stromeček, Vánoce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , seminární práce, referáty, PowerPoint, pozvánky, památník, Twitter, web, inkscape, textové dokumenty, dokument, plakáty, Instagram, corelDraw, openOffice, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Poutník s křížem ke stažení, vektor Jóga ke stáhnutí nebo obrázek Lebka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.