Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červený stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený stromeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bandoneón ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rozkrájená pizza zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Venezuela ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, svg, Červený stromeček, Červený stromeček, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, grafika, download, ke stažení, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, webové stránky, dokument, Adobe Illustrator , články, textové dokumenty, plakát, kalendář, profil, corelDraw, pozvánky, prezentace, fotokniha, časopis, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Včelky ke stáhnutí, ilustrace 31.10. zdarma nebo vektor Pandeiro ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.