Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromeček zdarma ke stažení

Červený stromeček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Červený stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený stromeček je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Příbor zdarma Podívejte se i na obrázek Tankování ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jablka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, free, Červený stromeček, vektor, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, obrázek, klipart, Vánoce, Červený stromeček, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, office, webové stránky, avatar, plakát, seminární práce, corelDraw, dokumenty, pozvánky, dokument, referáty, prezentace, openOffice, Instagram, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červené N zdarma, klipart Malina ke stažení nebo ilustrace Zelené jablíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.