Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červený stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený stromeček patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kazoo zdarma Podívejte se i na klipart Nákladní vagón ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jesličky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, cliparts, Vánoce, klipart, zdarma, Červený stromeček, svg, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Červený stromeček, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, textové dokumenty, články, památník, corelDraw, prezentace, Facebook, blog, fotokniha, office, kalendář, plakáty, Adobe Illustrator , dokumenty, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kytička zdarma, ilustrace Mapa Mexika ke stažení nebo vektor Chilli ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.