Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sešívačka, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sešívačka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Sešívačka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sešívačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1234
1280x987
800x617
500x386
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 698 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Francesco Architetto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sešívačka se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Saturn ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Fialový autobus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Croissant ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sešívačka, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, obrázek, svg, kliparty, free, klipart, grafika, cliparts, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, webové stránky, profilovka, web, památník, corelDraw, plakáty, Pinterest, časopis, blog, články, Instagram, dokumenty, Twitter, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Chlap ke stáhnutí, obrázek Veselý sněhulák zdarma nebo klipart Cherry rajčata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.