Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mlýnek na kafe, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mlýnek na kafe zdarma ke stažení

Mlýnek na kafe je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Mlýnek na kafe je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlýnek na kafe zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mlýnek na kafe ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlýnek na kafe ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1267x1600
1013x1280
634x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 823 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mlýnek na kafe je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Peugeot ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narozeninové číslo 9 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kovařík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Mlýnek na kafe, svg, zdarma, klipart, Nástroje, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, avatar, památník, dokumenty, plakáty, prezentace, webové stránky, word, škola, profilovka, dokument, web, Twitter, referáty, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Binokulární dalekohled ke stáhnutí, klipart Zebra zdarma nebo ilustrace Zlaté P ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.