Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žákyně (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žákyně zdarma ke stažení

Žákyně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Žákyně je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Žákyně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žákyně zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žákyně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žákyně ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
603x800
377x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Žákyně? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Žákyně patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nota ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bicí ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Povíjnice nachová ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektor, Žákyně, ilustrace, obrázek, Žákyně, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, corelDraw, Facebook, wordpress, prezentace, plakáty, blog, seminární práce, eshop, etikety, openOffice, články, kalendář, PowerPoint, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pozor hoax ke stažení, ilustrace Chorvatsko ke stažení nebo klipart Sloní noha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.