Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žákyně, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žákyně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Žákyně. Stahujte klipart Žákyně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žákyně zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žákyně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žákyně ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1205x1600
964x1280
603x800
377x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žákyně je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Betlém ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pitná voda zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Halloween ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, svg, obrázek, Žákyně, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Žákyně

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, referáty, Pinterest, památník, profil, škola, plakáty, články, web, corelDraw, Twitter, Adobe Illustrator , PowerPoint, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mapa Nigeru ke stáhnutí, vektor Stavitelný klíč zdarma nebo obrázek Sněženka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.