Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Do Not Copy (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Do Not Copy k bezplatnému stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Do Not Copy. Obrázek Do Not Copy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Do Not Copy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Do Not Copy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Do Not Copy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 968 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Merlin2525

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Do Not Copy s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Do Not Copy je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Číňan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý stromeček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Těhulky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Do Not Copy, zdarma, obrázek, free, vektorový obrázek, klipart, Symboly, download, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, grafika, svg, Do Not Copy, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: oznámení, openOffice, články, katalog, časopis, diář, Adobe Illustrator, etikety, vstupenky, tiskoviny, dokument, seminární práce, Pinterest, památník, prospekty, Instagram, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart LITE ke stáhnutí, ilustrace Mořská panna ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Nota zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.