Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý robot (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý robot zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zlatý robot. Vektorová ilustrace Zlatý robot je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý robot zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý robot ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý robot ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1212x1600
969x1280
605x800
379x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 268 855 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Merlin2525

Sdílejte obrázek, klipart Zlatý robot s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Zlatý robot patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční výzdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zerene eurydice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Trubka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Věda, grafika, vektor, ilustrace, Zlatý robot, download, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, svg, ilustrační obrázek, free, Zlatý robot

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diář, word, památník, profil, Twitter, PowerPoint, plakát, články, textové dokumenty, eshop, webové stránky, openOffice, pozvánky, Instagram, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Krtek ke stáhnutí, ilustrace Digitální znak C zdarma nebo klipart Plzeňské pivo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.