Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý robot, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý robot zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlatý robot. Klipart Zlatý robot je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý robot zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý robot ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý robot ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1212x1600
969x1280
605x800
379x500
121x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 268 855 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý robot je v sekci Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zombice ke stažení Podívejte se i na obrázek GIF ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Modrý motýl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, kliparty, Zlatý robot, vektorový obrázek, zdarma, free, cliparts, svg, Zlatý robot, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, pozvánky, Instagram, fotokniha, památník, textové dokumenty, inkscape, dokument, webové stránky, Pinterest, profilovka, corelDraw, word, časopis, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Koza ke stažení, klipart Švestka ke stáhnutí nebo ilustrace jin-jang zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.