Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouk (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: unknown / jbruce

Zaujal vás náš klipart Brouk? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Brouk patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Letiště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laborant ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mamut zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Brouk, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, svg, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Brouk, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, PowerPoint, Instagram, office, Pinterest, škola, referáty, word, profil, web, corelDraw, seminární práce, dokument, časopis, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mil Mi-17 zdarma, ilustrace Babka ke stáhnutí nebo klipart Veselé vajíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.