Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Brouk je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Brouk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brouk se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Školní penál ke stažení Podívejte se i na klipart Malé písmeno A ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Těhotná žena zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, zdarma, Brouk, Brouk, klipart, download, free, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, články, profilovka, Twitter, Pinterest, web, textové dokumenty, referáty, profil, dokumenty, webové stránky, word, corelDraw, office, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Krkavec ke stažení, ilustrace Mapa Thajska ke stáhnutí nebo vektor Váleček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.