Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brouk (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Brouk. Obrázek Brouk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brouk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: unknown / jbruce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Brouk s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Brouk se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hnědé vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené Z zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kapesní hodinky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brouk, cliparts, free, ilustrace, klipart, Brouk, grafika, zdarma, obrázek, ke stažení, Hmyz, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, word, plakáty, avatar, profil, inkscape, video, dokument, Twitter, kalendář, eshop, blog, PowerPoint, prezentace, openOffice, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kudlanka ke stáhnutí, obrázek, klipart Růžový slon zdarma nebo vektorový klipart Desetieurovka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.