Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouk (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: unknown / jbruce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Brouk s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Brouk se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cool smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Office zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Brouk, ke stažení, cliparts, download, free, vektorový obrázek, ilustrace, Hmyz, vektor, ilustrační obrázek, svg, grafika, klipart, Brouk

Doporučené použití klipartu: dokumenty, wordpress, webové stránky, diář, profilovka, corelDraw, video, eshop, časopis, škola, seminární práce, word, Adobe Illustrator, články, Pinterest, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Teodolit zdarma, vektorový obrázek VW brouk ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Anemometr ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.