Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Klipart Brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brouk se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Frankenstein ke stažení Podívejte se i na klipart zelená oliva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vlaštovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hmyz, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, download, obrázek, Brouk, Brouk, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, klipart, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, časopis, dokument, Pinterest, články, Facebook, blog, webové stránky, office, prezentace, Instagram, PowerPoint, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zelená ježibaba ke stažení, ilustrace Oliva ke stáhnutí nebo vektor Su Ťij zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.