Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brouk, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brouk. Klipart Brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: unknown / jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brouk je v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Upíří zuby ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žlutá složka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rakev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brouk, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, grafika, download, kliparty, Brouk, vektorový obrázek, svg, ilustrace, zdarma, obrázek, Hmyz, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, web, dokument, prezentace, webové stránky, referáty, inkscape, plakáty, word, památník, blog, časopis, Pinterest, Twitter, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Rovníková Guinea ke stažení, vektor Smajlík duch ke stáhnutí nebo obrázek Sushi s mořskou řasou zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.