Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouk (Hmyz) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk stahujte zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Brouk. Doporučujeme stahovat obrázek Brouk ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1378x1600
1102x1280
800x929
430x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 112 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: unknown / jbruce

Tento obrázek s názvem (Brouk) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Brouk patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelný domek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Digitální číslo 5 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Brouk, kliparty, download, cliparts, svg, ke stažení, zdarma, free, vektorový obrázek, Hmyz, ilustrace, obrázek, Brouk

Doporučené použití klipartu: brožury, manuály, prospekty, profilovka, deníček, koláž, textové dokumenty, inkscape, památník, oznámení, PowerPoint, škola, vstupenky, Adobe Illustrator, dokumenty, diplomová práce, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lžička ke stažení, vektorový obrázek Kleště ke stažení nebo obrázek Kondor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.