Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cherry rajčata, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cherry rajčata. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cherry rajčata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cherry rajčata ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cherry rajčata se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Britská policistka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Gerbera zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Švédska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cherry rajčata, Zelenina, Cherry rajčata, klipart, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, ilustrace, svg, vektorový obrázek, free, download, grafika, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, blog, Pinterest, plakát, Twitter, škola, textové dokumenty, fotokniha, dokument, webové stránky, word, Instagram, openOffice, časopis, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Žralok ke stáhnutí, obrázek Nosorožec zdarma nebo klipart Štastný Nový rok ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?