Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cherry rajčata, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cherry rajčata. Pakliže si chcete obrázek Cherry rajčata stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cherry rajčata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cherry rajčata se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mraveneček ke stažení Podívejte se i na klipart Kaki ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Škola zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Cherry rajčata, Zelenina, vektor, ke stáhnutí, download, grafika, free, Cherry rajčata, svg, vektorový obrázek, klipart, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, Instagram, plakát, Pinterest, časopis, dokumenty, Facebook, corelDraw, články, webové stránky, dokument, inkscape, referáty, plakáty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Motocykl ke stažení, ilustrace Ženské oči ke stáhnutí nebo vektor 1 Eurocent zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?