Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cherry rajčata (Zelenina) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Cherry rajčata ke stažení zdarma

Cherry rajčata je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Cherry rajčata je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cherry rajčata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Obrázek, klipart pojmenovaný Cherry rajčata můžete sdílet s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Obrázek Cherry rajčata je v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dívka v kostýmu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavomodrá stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rybíz červený zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Cherry rajčata, Zelenina, Cherry rajčata, kliparty, vektor, cliparts, download, free, klipart, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Zoner Callisto, oznámení, bakalářská práce, plakáty, openOffice, koláž, textové dokumenty, web, kalendář, škola, avatar, brožury, logo, manuály, profilovka, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Šipka vlevo zdarma, vektorový klipart Vinná réva zdarma nebo vektor Berušky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?