Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Borůvkový koláč (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvkový koláč zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Borůvkový koláč. Pakliže si chcete obrázek Borůvkový koláč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Borůvkový koláč? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvkový koláč zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Borůvkový koláč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvkový koláč ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x685
1280x548
800x342
500x214
160x68

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 240 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Líbí se vám klipart Borůvkový koláč? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Borůvkový koláč se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mořská sasanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrtvé stromy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zamilovaní ptáci ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvkový koláč, ke stažení, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Borůvkový koláč, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, download, Jídlo, svg, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, eshop, Instagram, profil, Twitter, blog, škola, seminární práce, diář, video, profilovka, corelDraw, časopis, kalendář, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Violista ke stažení, obrázek, klipart Skateboard ke stažení nebo vektorový klipart Pštros ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.