Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jablečný koláč, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablečný koláč zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jablečný koláč. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jablečný koláč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Jablečný koláč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablečný koláč zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jablečný koláč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablečný koláč ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 853 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jablečný koláč je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zdravotní sestřička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růže ve váze ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, zdarma, Jídlo, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Jablečný koláč, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, word, Pinterest, Adobe Illustrator , office, Facebook, časopis, prezentace, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, avatar, plakáty, dokument, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jack Russell teriér ke stáhnutí, vektor Psí bouda zdarma nebo obrázek Sókratés ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.