Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bez lepku, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bez lepku zdarma ke stažení

Bez lepku je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bez lepku je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bez lepku? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bez lepku ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 768 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bez lepku je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mrkev ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sekáček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mešita ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, free, klipart, Bez lepku, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, obrázek, Bez lepku, download

Doporučené použití klipartu: památník, škola, corelDraw, PowerPoint, Adobe Illustrator , prezentace, pozvánky, web, Twitter, seminární práce, avatar, časopis, Instagram, fotokniha, dokument, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Znak býk ke stáhnutí, klipart Mapa Kosova zdarma nebo ilustrace Stetoskop ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.