Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bez lepku, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bez lepku zdarma ke stažení

Bez lepku je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bez lepku je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bez lepku? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bez lepku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 768 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bez lepku se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžová paprika ke stažení Podívejte se i na vektor Bansuri ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Turista zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, svg, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, Bez lepku, grafika, obrázek, Symboly, Bez lepku, free, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, plakáty, časopis, corelDraw, články, Adobe Illustrator , office, textové dokumenty, památník, Twitter, pozvánky, word, kalendář, referáty, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Surinam ke stažení, obrázek Viola ke stáhnutí nebo klipart Slunéčko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.