Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šampaňské, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šampaňské zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Šampaňské. Kreslená ilustrace Šampaňské je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Šampaňské v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Šampaňské ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1141x1600
913x1280
570x800
357x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 778 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šampaňské patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slečna zdarma Podívejte se i na klipart Basa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek MP3 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ilustrace, klipart, Šampaňské, ilustrační obrázek, Nápoje, free, cliparts, Šampaňské, grafika, ke stažení, obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, Twitter, dokument, profilovka, fotokniha, články, škola, Instagram, kalendář, pozvánky, Facebook, avatar, prezentace, plakát, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Benito Mussolini zdarma, ilustrace Upírka ke stažení nebo vektor Volejbalistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.