Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šampaňské (Nápoje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šampaňské zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Šampaňské. Klipart Šampaňské je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šampaňské ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1141x1600
913x1280
570x800
357x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 778 213 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Šampaňské s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Šampaňské je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz dronů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kluk s deštníkem zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slepičí vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, download, vektor, ilustrační obrázek, free, ilustrace, Šampaňské, ke stáhnutí, Šampaňské, kliparty, grafika, cliparts, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: vstupenky, památník, Adobe Illustrator, manuály, dokument, plakáty, bakalářská práce, openOffice, Pinterest, inkscape, webové stránky, video, eshop, diář, fotografie, brožury, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Venuše ke stáhnutí, vektor Kovařík zdarma nebo ilustrace Modrý zvýrazňovač zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.