Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šampaňské, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šampaňské zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šampaňské. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Šampaňské nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šampaňské? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šampaňské ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šampaňské ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1141x1600
913x1280
570x800
357x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 778 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šampaňské je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chobotnička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lupa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sexy čarodějka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šampaňské, vektorový obrázek, kliparty, vektor, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Šampaňské, Nápoje, ilustrace, grafika, obrázek, svg, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, plakát, památník, dokument, profil, word, corelDraw, prezentace, webové stránky, blog, Instagram, pozvánky, dokumenty, články, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Sushi s čajem ke stáhnutí, klipart Langusta zdarma nebo ilustrace Historická tramvaj ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.