Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sekera, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sekera zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sekera. Stahujte klipart Sekera v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekera zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sekera ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekera ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

824x1600
659x1280
412x800
257x500
82x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 128 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sekera je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fidget spinner ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mozart zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jabko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, Sekera, Nástroje, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Sekera, vektor, grafika, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, kalendář, textové dokumenty, Facebook, Pinterest, blog, word, webové stránky, dokument, prezentace, seminární práce, dokumenty, plakát, corelDraw, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Metan ke stáhnutí, klipart Mléko zdarma nebo ilustrace Student ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách