Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční přání (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Vánoční přání ke stažení zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční přání. Vektorový obrázek Vánoční přání jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční přání sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Vánoční přání patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chilli papričky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zubatá ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Cédéčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, grafika, klipart, Vánoce, vektor, Vánoční přání, vektorový obrázek, free, download, cliparts, kliparty, Vánoční přání, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, tiskoviny, koláž, deníček, dokumenty, prezentace, články, fotokniha, letáky, Zoner Callisto, webové stránky, vizitky, Pinterest, manuály, plakát, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Slánka zdarma, obrázek Kachna zdarma nebo obrázek LHA ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.