Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přání, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční přání. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční přání ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční přání? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční přání je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PET láhve ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tyrkysové auto zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kačer ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Vánoční přání, free, Vánoční přání, ke stáhnutí, vektor, kliparty, download, zdarma, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, openOffice, pozvánky, referáty, kalendář, dokument, Instagram, avatar, plakát, webové stránky, corelDraw, word, textové dokumenty, blog, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Škrabka ke stáhnutí, klipart Fialová stužka zdarma nebo ilustrace Koza ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.