Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční přání (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Vánoční přání zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční přání. Stahujte soubor Vánoční přání ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční přání lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční přání sdílet s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Vánoční přání se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Psaníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srí Lanka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Loutna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Vánoční přání, Vánoční přání, svg, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrace, free, cliparts, vektor, kliparty, download, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, diplomová práce, oznámení, logo, prezentace, corelDraw, magazín, Instagram, články, plakát, profilovka, webové stránky, deníček, video, profil, textové dokumenty, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Květinka zdarma, obrázek Kachna zdarma nebo vektorový obrázek Džusík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.