Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přání, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční přání. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční přání ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční přání? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční přání ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční přání je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Aerobik ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Grammar Nazi zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžová růže ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoce, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, free, cliparts, Vánoční přání, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Vánoční přání

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, textové dokumenty, blog, fotokniha, word, profil, webové stránky, profilovka, škola, web, články, seminární práce, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Ohlašovna požáru ke stáhnutí, vektor Kaštany zdarma nebo obrázek Fialový smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.