Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přání, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přání zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční přání. Klipart Vánoční přání je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční přání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční přání je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jamajka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ženich zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sluneční brýle ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoční přání, obrázek, Vánoční přání, grafika, zdarma, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stažení, svg, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Vánoce

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, plakát, openOffice, seminární práce, Twitter, kalendář, referáty, články, škola, office, dokument, časopis, profil, inkscape, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Neurologické kladívko ke stáhnutí, vektor Žárovka zdarma nebo obrázek Ježíš ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.