Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční přání (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přání zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční přání. Pakliže si chcete obrázek Vánoční přání stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x435
500x272
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 406 828 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční přání s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Vánoční přání je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hrášek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Semafor zelená zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek M4B ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Vánoční přání, ilustrace, klipart, download, Vánoce, obrázek, vektor, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, Vánoční přání, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, škola, profilovka, corelDraw, seminární práce, kalendář, Adobe Illustrator, inkscape, web, office, etikety, pozvánky, časopis, avatar, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Skateboard ke stáhnutí, obrázek Zlatý dárek zdarma nebo vektor Pórek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.