Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Abakus, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abakus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abakus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abakus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Abakus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Abakus se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Saxofonista ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bulharsko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chléb a víno ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abakus, klipart, free, Abakus, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, cliparts, kliparty, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, články, plakát, PowerPoint, fotokniha, škola, textové dokumenty, avatar, kalendář, profilovka, profil, webové stránky, inkscape, openOffice, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Rambutan ke stáhnutí, ilustrace Rychlovarná konvice zdarma nebo vektor Zákaz graffiti ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.