Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abakus (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abakus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abakus. Klipart Abakus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abakus? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Abakus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Abakus) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Abakus patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Webkamera ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak R ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík s kloboukem ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Nástroje, download, svg, kliparty, vektor, free, klipart, ilustrace, Abakus, ke stažení, zdarma, obrázek, Abakus

Doporučené použití klipartu: word, referáty, kalendář, články, dokumenty, corelDraw, eshop, inkscape, profilovka, wordpress, web, Facebook, webové stránky, Twitter, textové dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Šipka nahoru ke stažení, vektor Jemen ke stažení nebo obrázek Ovoce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku najdete také tam.