Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abakus (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abakus ke stažení

Abakus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Abakus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Abakus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abakus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Abakus? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Abakus je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelená paprika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slanina s vejci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Fialová klávesnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Abakus, free, download, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, svg, Abakus, vektorový obrázek, vektor, Nástroje, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: letáky, bakalářská práce, vizitky, textové dokumenty, magazín, diář, referáty, oznámení, office, logo, časopis, webové stránky, fotografie, Twitter, Adobe Illustrator, škola, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Pudink zdarma, obrázek, klipart Učitelka ke stažení nebo obrázek, klipart Voda ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.