Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Abakus, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abakus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Abakus. Klipart Abakus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Abakus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abakus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abakus je v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ústřičník velký ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zahradní sekačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Znamení vodnář zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Abakus, zdarma, kliparty, ilustrace, free, vektorový obrázek, svg, vektor, klipart, Nástroje, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, kalendář, plakáty, seminární práce, dokumenty, office, word, PowerPoint, profilovka, avatar, Twitter, dokument, škola, Pinterest, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zavináč ke stažení, vektor Růžové srdce ke stáhnutí nebo obrázek Chorvatsko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.