Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abakus (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abakus zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Abakus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Abakus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Abakus s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Abakus se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lyžař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Romantické přání zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek DLL ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Nástroje, free, ke stažení, obrázek, klipart, ilustrace, vektor, download, Abakus, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, Abakus

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, plakáty, textové dokumenty, články, Facebook, avatar, kalendář, etikety, Pinterest, diář, památník, plakát, word, profil, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Citroen SM ke stáhnutí, obrázek, klipart Toalety zdarma nebo vektorový klipart Voltmetr zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.