Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abakus (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abakus zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Abakus. Klipart Abakus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abakus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abakus ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 993 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abakus sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Abakus se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz žebrání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dánsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek M3U zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, Abakus, download, Abakus, svg, ilustrace, Nástroje, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, etikety, avatar, prezentace, eshop, diář, Pinterest, wordpress, pozvánky, Twitter, profil, inkscape, škola, plakát, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zralý banán zdarma, obrázek, klipart Ventilátor ke stáhnutí nebo vektorový klipart BMW ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.