Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Heroin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Heroin se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříbrný prstýnek ke stažení Podívejte se i na vektor Žirafa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace 1 Euro zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, download, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, Heroin, Věda, grafika, Heroin, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, časopis, profilovka, prezentace, Pinterest, word, inkscape, profil, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, blog, office, corelDraw, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Valentýnské pozadí ke stažení, obrázek Lemur ke stáhnutí nebo klipart Žena za počítačem zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.