Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Heroin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Heroin je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Francouzský roh ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sešívačka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 50 Eurocentů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrace, grafika, Věda, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, free, cliparts, ke stažení, vektor, Heroin, Heroin, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, profilovka, Twitter, referáty, blog, Facebook, PowerPoint, pozvánky, články, inkscape, plakáty, webové stránky, avatar, Instagram, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vyzdobený dům ke stáhnutí, klipart Nikita Chruščov zdarma nebo ilustrace Vývrtka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.