Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Heroin (Věda) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Heroin. Klipart Heroin je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Heroin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Heroin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Heroin se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Heroin patří do sekce Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené V ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový dárek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Neuron ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, Heroin, obrázek, ke stažení, Věda, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, download, zdarma, Heroin, vektorový obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, textové dokumenty, články, Instagram, kalendář, video, památník, word, škola, blog, PowerPoint, wordpress, pozvánky, profilovka, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kalkulátor ke stažení, obrázek, klipart Růžový králíček ke stažení nebo vektorový klipart Čekárna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.