Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Heroin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Heroin patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak 5 zdarma Podívejte se i na klipart Pirátské vejce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek CMD ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Heroin, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, Věda, download, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, free, klipart, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, profil, plakáty, openOffice, office, PowerPoint, Pinterest, Facebook, inkscape, Instagram, prezentace, památník, profilovka, Twitter, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vánoční medvídek zdarma, ilustrace Hot dog ke stažení nebo vektor Horské kolo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.