Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dámské kolo (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dámské kolo. Doporučujeme stahovat obrázek Dámské kolo ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dámské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ribbla

Sdílejte obrázek, klipart Dámské kolo s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Dámské kolo se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černý kůň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Einstein ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dámské kolo, kliparty, svg, grafika, vektor, Dámské kolo, cliparts, vektorový obrázek, Doprava, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, avatar, časopis, word, video, office, referáty, Pinterest, dokument, inkscape, manuály, wordpress, vstupenky, katalog, prospekty, diplomová práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Ježeček ke stáhnutí, vektor Kufřík s nástroji ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Blondýnka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.