Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dámské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dámské kolo. Stahujte klipart Dámské kolo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dámské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dámské kolo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spící čtenářka zdarma Podívejte se i na vektor Větrníky - květiny ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, klipart, obrázek, download, ke stáhnutí, cliparts, vektor, Dámské kolo, Dámské kolo, kliparty, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, web, office, profil, fotokniha, openOffice, inkscape, webové stránky, prezentace, corelDraw, plakáty, plakát, kalendář, dokument, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor GPS Navigace zdarma, obrázek Úschova zavazadel ke stažení nebo klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.