Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dámské kolo (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dámské kolo. Vektorový obrázek Dámské kolo je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dámské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ribbla

Zaujal vás náš klipart Dámské kolo? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dámské kolo je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Párek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtěnky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Drejdl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, vektor, cliparts, ke stažení, klipart, Dámské kolo, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, Dámské kolo, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, seminární práce, office, webové stránky, škola, avatar, Instagram, časopis, wordpress, web, Twitter, profilovka, Adobe Illustrator, inkscape, video

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Bílý král zdarma, klipart Francouzský buldoček ke stáhnutí nebo ilustrace Su Ťij ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.