Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dámské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dámské kolo. Stahujte klipart Dámské kolo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dámské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dámské kolo je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Japonsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mil Mi-24 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, Dámské kolo, Dámské kolo, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, kliparty, obrázek, cliparts, ilustrace, Doprava

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, památník, plakáty, profil, škola, pozvánky, Adobe Illustrator , plakát, kalendář, office, Pinterest, webové stránky, referáty, web, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Latté macchiato ke stáhnutí, klipart Valentýnské přání zdarma nebo ilustrace Znamení střelec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.