Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dámské kolo (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Dámské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dámské kolo. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dámské kolo? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dámské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ribbla

Sdílejte klipart nazvaný Dámské kolo s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Dámské kolo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Profesor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pohlednice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sedmikráska ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stažení, cliparts, klipart, Dámské kolo, vektor, ilustrace, grafika, download, free, Doprava

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator, inkscape, profil, office, články, eshop, blog, památník, web, textové dokumenty, kalendář, pozvánky, Twitter, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mikro SD karta ke stáhnutí, vektor Mauritánie zdarma nebo obrázek Profesor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.