Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Autíčko (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Autíčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Autíčko? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ufo_web_factory

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Autíčko s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Autíčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zombice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nákladní auto zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční králíček ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, free, Autíčko, Autíčko, grafika, svg, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: video, plakát, Facebook, prezentace, články, avatar, webové stránky, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator, Instagram, fotokniha, etikety, word, diář, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Létající sob ke stáhnutí, vektorový obrázek Káva zdarma nebo vektorový obrázek Evropa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.