Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autíčko (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Autíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ufo_web_factory

Potěší nás, pokud budete tento klipart Autíčko sdílet s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Autíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vítězný oblouk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sója ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zamilované lišky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Autíčko, Auta, Autíčko, cliparts, obrázek, free, ke stažení, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, letáky, tiskoviny, vstupenky, openOffice, diář, deníček, Twitter, word, katalog, blog, fotokniha, fotografie, referáty, wordpress, office, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zlatá ryba zdarma, ilustrace Krtek ke stažení nebo klipart Zelená želva ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.