Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autíčko, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Autíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ufo_web_factory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Autíčko se nachází v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PPSX ke stažení Podívejte se i na klipart ODB soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bubínek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, zdarma, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, svg, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, klipart, Autíčko, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, office, PowerPoint, profilovka, openOffice, webové stránky, web, avatar, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator , pozvánky, Twitter, referáty, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hroznové víno ke stažení, ilustrace Žákyně ke stáhnutí nebo vektor Rudý kříž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.