Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autíčko (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Autíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ufo_web_factory

Sdílejte klipart nazvaný Autíčko s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Autíčko patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pět dýní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyděšený smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční strom 2 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Auta, obrázek, ke stáhnutí, Autíčko, cliparts, grafika, download, svg

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, word, profil, fotokniha, blog, plakát, eshop, openOffice, corelDraw, články, office, škola, pozvánky, dokument, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Energy drink ke stáhnutí, vektor Jupiter zdarma nebo obrázek Poník zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.