Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Volant (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volant zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Volant. Kreslená ilustrace Volant je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Volant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1597
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Volant s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Volant je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žena v práci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá složka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení štír ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, free, svg, Auta, vektor, kliparty, Volant, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, office, památník, word, plakát, web, textové dokumenty, časopis, fotokniha, wordpress, referáty, pozvánky, diář, avatar, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Pětieurovka ke stáhnutí, obrázek Absinth zdarma nebo vektor Dárek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.