Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Volant (Auta) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Volant zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Volant. Klipart Volant je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Volant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1597
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Volant s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Volant se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Polojasno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ragbista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Franklin Roosevelt zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Volant, kliparty, svg, klipart, ke stažení, cliparts, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Auta, Volant, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profilovka, diář, Pinterest, seminární práce, corelDraw, památník, dokument, webové stránky, word, inkscape, plakáty, fotokniha, Adobe Illustrator, PowerPoint, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Golfistka zdarma, obrázek, klipart Anglická snídaně ke stáhnutí nebo vektorový klipart Tramvaj ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.