Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Volant (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Volant zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Volant. Pakliže si chcete obrázek Volant stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Volant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volant ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1597
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 820 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Volant s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Volant patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Anděl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lesní roh zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mp3 přehrávač ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, obrázek, free, ilustrační obrázek, vektor, Volant, Volant, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika, Auta

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, Pinterest, koláž, inkscape, dokument, kalendář, články, prezentace, Instagram, logo, seminární práce, corelDraw, textové dokumenty, word, manuály, Facebook, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Naštvaná žena ke stáhnutí, vektorový obrázek Smažené krevety ke stáhnutí nebo klipart Světlezelená medúza zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.