Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žlutá maceška (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá maceška zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Žlutá maceška. Stahujte soubor Žlutá maceška ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá maceška zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutá maceška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá maceška ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x721
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 530 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žlutá maceška s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Žlutá maceška je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sushi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Phragmipedium zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Karty kříže ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Žlutá maceška, vektor, Květiny, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Žlutá maceška, free, download, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: manuály, openOffice, PowerPoint, webové stránky, letáky, corelDraw, blog, oznámení, kalendář, seminární práce, avatar, pozvánky, diář, deníček, diplomová práce, Adobe Illustrator, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Tapír ke stáhnutí, klipart Ovce ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Nemocnice zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.