Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík ďábel, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík ďábel. Vektorová ilustrace Smajlík ďábel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smajlík ďábel? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ďábel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ďábel ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 863 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík ďábel je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Venezuely ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Divočák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Piškotový dort ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, vektor, zdarma, klipart, ilustrace, svg, download, Smajlík ďábel, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, free, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, corelDraw, office, fotokniha, profilovka, plakáty, články, dokumenty, dokument, Adobe Illustrator , inkscape, plakát, seminární práce, openOffice, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kormidlo ke stáhnutí, klipart Hawker Tempest zdarma nebo ilustrace Barevná srdíčka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.