Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Sluchátka (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluchátka k bezplatnému stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sluchátka. Stahujte klipart Sluchátka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Sluchátka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluchátka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Sluchátka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluchátka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
800x917
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 329 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sluchátka s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Sluchátka je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Akvarijní rybka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slečna zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Chřest ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sluchátka, ilustrace, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, download, svg, Sluchátka, ke stažení, zdarma, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Hudba

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, plakát, Pinterest, video, wordpress, deníček, avatar, blog, corelDraw, profil, diář, prezentace, web, plakáty, brožury, prospekty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí, ilustrace DNA ke stáhnutí nebo ilustrace Zdravotní sestřička zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.