Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sluchátka (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluchátka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sluchátka. Kreslená ilustrace Sluchátka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sluchátka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluchátka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Sluchátka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluchátka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
800x917
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sluchátka s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Sluchátka patří do sekce Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Upečený krocan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidlo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Pět dýní ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, svg, vektorový obrázek, download, Sluchátka, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, vektor, klipart, grafika, free, Sluchátka, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, seminární práce, časopis, corelDraw, plakát, prezentace, etikety, textové dokumenty, pozvánky, Facebook, dokumenty, wordpress, avatar, Twitter, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Mapa Montany ke stažení, vektorový klipart POTM ke stažení nebo obrázek, klipart Červená karkulka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.