Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pozor, ježibaby!, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pozor, ježibaby! zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pozor, ježibaby!. Kreslená ilustrace Pozor, ježibaby! je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pozor, ježibaby! lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, ježibaby! zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozor, ježibaby! ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1054
1280x844
800x527
500x330
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 320 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pozor, ježibaby! se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zábavní pyrotechnika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Junonia coenia zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dárek se stuhou ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, kliparty, grafika, download, Pozor, ježibaby!, vektor, zdarma, svg, ke stáhnutí, Pozor, ježibaby!, obrázek, klipart, Halloween, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, Twitter, články, seminární práce, web, škola, word, referáty, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, kalendář, corelDraw, office, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Fialová kraslice ke stáhnutí, obrázek Porcování hovězího zdarma nebo klipart Smajlík s rouškou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.